MBAosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми MBA з бухгалтерського обліку є ступенем магістра в галузі бухгалтерського обліку. В рамках цих програм студенти отримують поглиблені навички, такі як створення вартості, лідерство, стратегічне мислення і професійний погляд на роботу компанії.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Що, за оцінками 634000 жителів станом на 2012, Сіетл є найбільшим містом в регіоні Тихоокеанського Північно-заходу Північної Америки і є одним з найбільш швидко зростаючих міст в Сполучених Штатах. Сіетл є домом для університету штату Вашингтон, а також його професійного і безперервного утворення блоку, Вашингтонський університет інформаційно-освітньою метою.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

1 Результати в Бухгалтерський облік, Seattle Filter

фінанси та бухгалтерський облік для нефінансових керівників

University of Washington Foster School of Business
Кампус Заочне навчання 3 днів інформація США Seattle Південна Корея Seoul San Francisco + 3 більше

Дізнайтеся найбільших бухгалтерських та фінансових засад необхідно для інтерпретації та аналізу фінансових даних компанії, щоб зробити кращі бізнес-рішення. Поліпшити вашу здатність спілкуватися фінансову інформацію, зрозуміти і оцінити фінансові результати і зробити краще стратегічних бізнес-рішень.