Кент МВА

Загальні відомості

Опис програми

Швидко відстежуйте свою кар'єру, обравши програму МВА з акредитації AMBA та CMI Business School.

Будучи студентом Кента МВА, вам пропонується задуматися, обговорювати та знаходити рішення поряд з науковими співробітниками, організаціями та колегами. Програма Kent MBA складається з трьох основних напрямків: Спостерігайте , створюйте та практикуйте . Кент МВА дозволить вам зрозуміти організації та контекст, в якому вони працюють ( спостерігати ), допомогти вам переосмислити ці організаційні рамки ( створювати ), а також об'єднати та застосувати ці отримані знання до своєї організації ( практики ).

Ми об'єднуємо сувору теорію бізнесу з відповідним практичним застосуванням, використовуючи:

 • Метод викладання на основі дослідження
 • Європейський навчальний тур
 • Тиждень навичок консультацій та переговорів
 • Тиждень початкового бізнесу
 • Бізнес навички
 • Бізнес моделювання
 • Від 1 до 1 Керівництво
 • Гість Спікер Серії (у співпраці з різними організаціями та клубами)

Всю програму ви співпрацюєте з організаціями; малі, середні та великі, регіональні до багатонаціональних, негайно протестувати теорії в реальних ситуаціях. Ви зв'яжетесь з стратегічними мислителями з комерційною атмосферою та глобальними перспективами. З'єднання, зроблені протягом цього часу, будуть з вами на все життя.

Наша MBA на базі нашого кампуса Кентербері. Він розроблений таким чином, що студенти повного дня та неповний робочий день можуть навчатися разом та навчатися один в одного. Курс об'єднує творчих умів та досвідчених менеджерів, які прагнуть змінити ситуацію. Наш інтимний клас - це середовище, яке сприяє обговоренню та налагодженню мереж, на чолі з міжнародно визнаними вченими з усього світу та нашою мережею успішних та інноваційних практикуючих.

Ви можете розвинути підприємницький погляд, міжнародну перспективу, а також зобов'язання щодо відповідального управління. Ви також отримаєте користь від низки додаткових можливостей, таких як майстер-класи та можливості вивчення мови.

Kent Business School об'єднала зусилля з Інститутом Chartered Management Institute (CMI), щоб надати вам можливість отримати разом з Кентом МВА диплом CMI Level 7 з стратегічного управління

Брифінги MBA

Брифінги MBA проводяться регулярно. Ми персоналізуємо інформацію, яку ви отримуєте про Кент МВА та як це може вплинути на вашу кар'єру та дійсно ваше життя. Ми також дамо вам пораду щодо отримання "покупки в" від вашого роботодавця. Всі брифінг проводяться в Kent Business School, кампусі Кентербері.

Якщо ви зацікавлені в участі у брифінгу "МВА", повідомте нас про це. Перегляньте дати та зареєструйтесь.

Ви також можете організувати особисту зустріч з директором програми MBA, професором Таносом Пападопулосом.

Інформація про програму

Кент МВА може бути вивчений протягом одного року повного навчання, або неповний робочий день протягом двох-трьох років. Як неповний робочий день, ви приєднуєтесь до поточних студентів на тижні програмних модулів.

У наведеній нижче структурі курсу представлений зразок модулів, доступних для цієї програми.

Наші сучасні студенти пропонують наступні модулі. Цей список заснований на поточному навчальному плані і може змінюватися з року в рік у відповідь на нові розробки навчальних програм та інновації:

 • Лідерство та зміна
 • Корпоративна соціальна відповідальність та управління стабільністю
 • Бізнес-аналітика
 • Доставка інновацій
 • Фінансовий аналіз для прийняття рішень
 • Глобальне стратегічне управління
 • Бізнес навички та особистісний розвиток
 • Стратегічне управління людьми
 • Стратегічний маркетинг та комунікації
 • Підприємництво
 • MBA Business Report

Оцінка

Програма включає викладання та компонент проекту. Програма викладання оцінюється сумішшю навчальних завдань упродовж року, а також онлайн-тестів, оцінювання внесків до дискусій, презентацій та групової роботи.

Вимоги щодо вступу

Студенти, які бажають подати заявку на вищу освіту, повинні мати хороший ступінь з відзнакою Великобританії (мінімум 2: 2) або еквівалентну міжнародно визнану кваліфікацію. Винятки будуть розглядатися для керівників старших класів, які мають більше десятирічного досвіду роботи з керівництвом.

Студенти повинні мати як мінімум три роки повний робочий день післядипломної управлінської роботи, який може бути з приватного, державного або третього сектора.

Індивідуальне співбесіду з Директором програми стане частиною процесу відбору.

Всі заявники розглядаються на індивідуальній основі та додаткових кваліфікацій, а також при професійній кваліфікації та досвіді беруться до уваги при розгляді заяв.

Останнє оновлення Вер 2018

Про навчальний заклад

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Детальніше

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Згорнути

Акредитації