Кандидат нафтових інженерій

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Ми твердо впевнені, що нашим головним надбанням є людський капітал. Це складне і важливе завдання - підготувати людей, які б мали найкращу освіту та які можуть працювати в будь-якій точці світу. Ми дуже раді працювати в установі, яка має своє бачення та стратегію на світле та довгострокове майбутнє цієї країни. Енергетичний сектор є ключовим сектором економіки Казахстану. Наш факультет робить свій внесок у розвиток цього сектору не тільки в Казахстані; ми також задовольняємо потреби світової енергетичної галузі.

146012_pexels-photo-3855962.jpeg

Ми оптимізуємо нашу навчальну програму, тому наші студенти можуть мати знання, які мають відношення до галузі. У KBTU є відмінна бізнес-школа та добре відомий факультет інформаційних технологій, наші студенти також відвідують курси в цих школах, щоб мати ширше розуміння та більше інструментів у своїй панелі інструментів.

Наш викладацький склад включає не лише викладачів, а й професіоналів, які працюють або працюють у нафтовій і газовій промисловості протягом багатьох років. Ми активно запрошуємо галузевих експертів, які консультують нас щодо нашої навчальної програми та програм. Вони також читають лекції та діляться з нашими студентами своїм польовим досвідом та тематичними дослідженнями.

Ми активно співпрацюємо з енергетичними компаніями, стабільна взаємодія та співпраця з енергетичними компаніями допомагають знайти чудові стажування та можливості кар’єрного росту для наших студентів.

Студенти, які бажають поглибити свої знання або полюбити академічне життя за допомогою досліджень, факультет енергетики та нафти та газу пропонує магістрів та кандидатів наук. програм. Ми запрошуємо професорів та галузевих експертів з усього світу. Ми вітаємо бізнес та промисловість, які приєднуються до нас у формуванні майбутнього людського капіталу.

Ми віримо, що завдяки співпраці та партнерству у наукових дослідженнях, викладанні та навчанні ми досягнемо академічної досконалості. Ми прагнемо сприяти побудові суспільства знань на національному та міжнародному рівнях.

Останнє оновлення Гру 2020

Про навчальний заклад

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of ... Детальніше

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of science for the benefit of the region and the country as a whole. The strategic vision of the University is to promote the ideals of academic excellence, scientific progress, and national well-being, to maintain the status of an undisputed leader in the field of technical and business education. The major goals and ambitions of the university are the creation of a scientific and educational center with highly qualified scientific and pedagogical potential and a developed modern material and technical base, the development of a dual vocational training, training of highly qualified specialists who have professional and personal competencies with emphasis on financial, power-generating sector, spheres of high and information technologies and the maritime industry. Згорнути