Filter
Заочне навчання
Тип навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістр ділового адміністрування, який неповний робочий день, або MBA, зазвичай є міжнародно визнаною грамотою, яка зосереджується на одній або декількох галузях управління бізнесом. Більшість шкіл вимагають, щоб ви мали досвід роботи в бізнесі перед поданням заявки на цю програму.

Ви все ще можете задатися питанням, що неповний робочий день MBA в управлінні проектами? В рамках будь-якої структури бізнесу існують проекти, які повинні бути завершені вчасно та в межах певного бюджету. Для задоволення цих потреб більшість програм потребують базового вибору курсів, включаючи стратегії управління та фінансування. В межах конкретних шкільних програм ви можете зосередити увагу на фінансовій звітності та інструментах, пов'язаних із цим завданням, або на важливість етики та соціальної відповідальності.

Завершення більш високого ступеня часто вимагає організації та управління часом, два навички, які ви можете очікувати, щоб навчитися при проведенні MBA. Ці навички також стосуються вашого повсякденного життя та можуть зробити вас більш ефективними. Інший навик, який ви можете придбати, - знання передових комп'ютерних програм, які можуть допомогти вам використовувати інші не бізнес-програми для приватних цілей.

Вартість неповного робочого дня MBA багато в чому залежить від того, де ви продовжуєте навчання. Деякі елементи, які потрібно враховувати при оформленні вашого бюджету, включають реєстраційні збори, вартість бронювання, проживання та харчування. Працюючи над цією програмою, частковий час часто означає, що ви можете поширювати ці витрати протягом більш тривалого періоду часу, що може полегшити ваш бюджет.

Маючи MBA в галузі управління проектами, ви можете шукати різні посади в рамках стандартної бізнес-структури. Менеджер проектів, аналітик проектів та директор з операцій - це лише деякі з назв посад, за якими можна подати заявку. Принципи цієї програми ступеня також можуть застосовуватися для управління проектами в некомерційних, школах та медичних інститутах. Якщо ви зосереджені на етиці управління бізнесом, то ви можете шукати роботу в юридичному світі як менеджер контрактів та переговорів, менеджер портфоліо та багато іншого.

МВА програми в управлінні проектами можна знайти у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

4 Результати в Управління проектами

Hanyang University School of Business

... [+]

5. Тривалість навчання: 2 роки (4 семестри)

[-]
Південна Корея Seoul
Березень 2020
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
DeSales University

Можливість спілкування з сотнями інших професіоналів ... [+]

Можливість спілкування з сотнями інших професіоналів [-]
США Center Valley Румунія Bucharest Allentown  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Grand Canyon University

Підготовка до сертифікації Інституту управління проектами (PMI) ® з магістра ділового адміністрування університету Гранд-Каньйон (GCU) з наголосом на управлінні проектами ... [+]

Пропонує: Колангело Коледж бізнесу

Огляд

Підготовка до сертифікації вашого Інституту управління проектами (PMI) ® Магістр ділового адміністрування (МВА) університету Гранд-Каньйон (GCU) з наголосом на управлінні проектами може посилити вашу компетентність у ефективній діловій практиці. Запропонована Колангело коледж бізнесу, ця програма управління проектом включає науково-обгрунтовані стратегії з основними принципами бізнесу, щоб розвивати ваші навички в традиційному та гнучкому управлінні проектами. Курсова робота для підготовки вас до функціонального управління логічно вбудована у всю вашу програму, щоб підтримати ваш розвиток в якості досвідченого менеджера проектів.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Професійний менеджмент проектів МВА надає керівникам сучасні інструменти та основні знання для оптимізації управління проектами - від початку до успішного завершення. Від ... [+]

Професійний менеджмент проектів МВА надає керівникам сучасні інструменти та основні знання для оптимізації управління проектами - від початку до успішного завершення. Від проектного калькуляції та організаційного дизайну до управління ризиками та розривами проекту експертний факультет ділиться глибокими уявленнями, перевіреними методологіями та допомагає розвивати відполіровані соціальні навички, які проектують і обробляють керівників, щоб забезпечити якісні, стійкі результати та вести їх команди до успіху.... [-]

Австрія Launceston
інформація
англійська
Заочне навчання
18 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою