Filter
Заочне навчання
Північна Америка Тип навчання: Заочне навчання

Програми МВА неповного робочого дня - це чудовий спосіб заробити залікові пункти та отримати знання по бізнесу, яке є життєво важливим для успішної кар'єри. Ця програма відмінно підійде для працюючих професіоналів, які бажають займатися на вихідних або вечорами.

MBA в Sports Management дає студентам можливість подати заявку на високооплачувані робочі місця, такі як тренерів, спортивних директорів, рекрутери, агентів і директорів для здійснення рекреаційної діяльності. З постійним розвитком спортивної індустрії, спортивні команди вже визнали цінність наявності управлінських кадрів для їхнього успіху. Справжня пристрасть до спорту, в поєднанні з глибокими знаннями та навичками в управлінні є факторами, плюс спортивні команди вивчають у наймі людей вести свої команди.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Spanning 23 країн, Північна Америка є континентом заповнені освітніх можливостей. Студенти мають можливість навчатися на декількох мовах і розвивати розуміння абсолютно різних культур.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Спортивний менеджмент, Північна Америка, Заочне навчання

Інші варіанти в цій галузі знання:
Tiffin University

Тіффін університет Майстер ділового адміністрування (MBA) в концентрації Sports Management допомагає студентам у підвищенні вашої управлінських навичок через доставку тех ... [+]

Ту MBA в Sports Management: Ваш "Front Row квиток" до реального успіху в світі

Тіффін університет Майстер ділового адміністрування (MBA) в концентрації Sports Management допомагає студентам у підвищенні вашої управлінських навичок через доставку техніки і передових методів, які об'єднують академічну теорію з сучасними бізнес-додатків в спортивній індустрії. Це те, де клас відповідає реальним світом спорту!... [-]

США Тіффін
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою