MBAosvita.com

MBA неповного робочого дня або магістр ділового адміністрування - це відмінний спосіб скористатися можливостями вищої освіти. Цей тип програми, призначений для працюючих професіоналів, зазвичай пропонує більш гнучкий графік навчання, ніж типовий ступінь.

MBA в розкоші Манджмент є диверсифікованою програму ступеня, яка покликана допомогти всім тим, хто належить до сфери туризму і предмети розкоші. Цей ступінь програма являє собою поєднання управління талантами і ділових навичок. Крім того, вона вчить їх способів залучення потенційних клієнтів.Це важлива і ефективна ступінь програми

Якщо ви хочете розширити свої знання соціальних, культурних, адміністративних і історичних точок зору Південній Америці і Латинській світ, це континент для вас.

2 Результати в Менеджмент предметів розкоші, Південній Америці Filter

MBA - управління в сфері гостинності luxo®

Roberto Miranda Educação Corporativa
Кампус Заочне навчання 3 - 4 семестри Бразилія São Paulo

Спрямована на підприємців і професіоналів, які зацікавлені в розвитку своїх знань в глобальній розкоші гостинності. З 15 класів, сформованих в Hotel Fasano в Сан-Паулу, Hotel Ritz, George V і Plaza Athenee в Парижі.

MBA - управління подіями і церемоніальний luxo®

Roberto Miranda Educação Corporativa
Кампус Заочне навчання 3 - 4 семестри Бразилія São Paulo

управління подіями, від його концепції, планування та бездоганне виконання, включає в себе широкий спектр знань. Ця програма надає учасникам інструменти та знання, необхідні для управління складними, унікальні події та високу розкіш.