MBAosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми МВА неповного робочого дня - це чудовий спосіб заробити залікові пункти та отримати знання по бізнесу, яке є життєво важливим для успішної кар'єри. Ця програма відмінно підійде для працюючих професіоналів, які бажають займатися на вихідних або вечорами.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

3 Результати в Загальний менеджмент Filter

MBA General Management

Fachhochschule der Wirtschaft FHDW
Кампус Заочне навчання 18 місяці інформація Німеччина Paderborn

Неповний робочий день програма в області загального управління призводить до ступеня магістра ділового адміністрування (MBA). Це на FIBAA

Майстер ділового адміністрування загального управління

Diploma University of Applied Sciences
Онлайн Заочне навчання 4 семестри інформація Німеччина Germany Online

Магістерська програма післядипломної освіти в галузі загального менеджменту зі ступенем МВА (магістра ділового адміністрування) з університету DIPLOMA дозволяє досвідченим випускникам природничих, технічних, гуманітарних або соціальних наук придбати управлінські навички, які дозволять їм займати лідерські позиції право.

MBA Загальне керівництво неповний робочий день або повний робочий день

Munich Business School
Кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 24 місяці Вересень 2019 Німеччина Munich + 1 більше

Загальне управління MBA - це найсучасніша програма МВА, адаптована до потреб та вимог сучасного глобалізованого ділового світу. Він призначений для передачі повного набору бізнес-знань та інструментів управління, а також для навчання, розвитку та підвищення рівня виконавчих і лідерських навичок.