MBAosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми МВА неповного робочого дня - це чудовий спосіб заробити залікові пункти та отримати знання по бізнесу, яке є життєво важливим для успішної кар'єри. Ця програма відмінно підійде для працюючих професіоналів, які бажають займатися на вихідних або вечорами.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

12 Результати в Бізнес-адміністрування, Заочне навчання Filter

Mini MBA

Stratford College Of Business Management
Кампус Онлайн Заочне навчання 2 - 12 тижні Відкритий конкурс Великобританія Телфорд + 1 більше

майстер ділового адміністрування (MBA)

Humboldt International University
Онлайн Заочне навчання 18 місяці інформація США США Інтернет

Майстер ділового адміністрування програми дозволяє студентам внести свій вклад в бізнес професії і сприяє самостійного навчання. Через концептуального розуміння, застосовувати управлінські навички лідерства, стратегії маркетингу і / або міжнародні бізнес-концепції, теорії та дослідження критично аналізувати та вирішувати проблеми в непередбачуваних умовах.

змішане навчання mba (магістр ділового адміністрування) - ступінь присуджена лондонським столичним університетом

Magna Carta College
Онлайн Заочне навчання 24 місяці інформація Великобританія Оксфорд Великобританія Інтернет + 1 більше

Шукаєте найкращу доступну програму МВА, яку ви можете зробити з дому та підходити до свого життя? Один з них - це 2-річний сумісний навчальний MBA з Magna Carta College, Оксфорд, у партнерстві з Лондонським університетом метрополій (Великобританія).

магістр ділового адміністрування

Claflin University
Кампус Онлайн Заочне навчання 18 місяці Вересень 2020 США Оранжбург + 1 більше

Claflin Майстер ділового адміністрування програми призначена для професіоналів, які прагнуть розширити свої повноваження і знання, отримуючи міжнародну перспективу.

Майстер ділового адміністрування

Wildau Institute of Technology
Кампус Онлайн Заочне навчання Жовтень 2019 Німеччина Вільдау

У вас є після вашого успішного вищої освіти принаймні два роки досвіду роботи в комерційній організації або навчальному закладі? Тепер ви планувати свій наступний

МБА з саморегулівною концентрацією

DeSales University
Кампус Онлайн Заочне навчання 2 років Вересень 2020 США Центрова долина Румунія Бухарест Аллентаун + 4 більше

Програма DeSales MBA надає вам більше теорій та інструментів для успішної кар'єри. Цей варіант буде особливо корисним для тих студентів, які вважають за краще продовжувати широту та різноманітність у навчальній програмі.

MBA

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Кампус Онлайн Заочне навчання 2 років інформація США Око Клер + 1 більше

Наша програма MBA пропонується ввечері, щоб задовольнити потреби дорослих людей. Ви також можете поєднати курси на кампусі з онлайновими програмами, що пропонуються через консорціум MBA Університету Вісконсіна.

магістр ділового адміністрування

National-Louis University, College of Management & Business
Кампус Онлайн Заочне навчання 21 місяці інформація США Чикаго + 1 більше

MBA студенти зможуть вибрати з трьох концентрацій: загальна концентрація управління, концентрація фінансів та концентрація маркетингу.

MBA - неповний робочий день

University of Baltimore, Merrick School of Business
Кампус Онлайн Заочне навчання 2 років Вересень 2020 США Маунт Вернон + 1 більше

Університет Балтімор MBA розроблений з вами (і вашим роботодавцем) у вигляді. У вас є можливість ходити на заняття в традиційному класі, в Інтернеті або як-це ваш вибір. Що б ви не вирішили, ви будете вчитися разом з іншими студентами, які хочуть рости професійно, як і ви.

MBA - неповний робочий день

Elmhurst College
Кампус Онлайн Заочне навчання 22 місяці Лютий 2020 США Elmhurst + 1 більше

Розташований у західному передмісті Чикаго, Elmhurst пропонує доступні, гнучкі варіанти ступеня, на території кампусу чи в Інтернеті. З колегією колег-професіоналів ви заробите MBA менше ніж за два роки роботи за сумісництвом.

Заочне навчання Онлайн MBA

Brentwood University
Онлайн Заочне навчання 12 місяці Вересень 2020 США Ірвін

Програма МВА в Brentwood University призначена для професіоналів усіх рівнів досвіду, деякі з яких можуть шукати просування у своїй кар'єрі, а інші - для переходу в бізнес-сферу з інших сфер.

MBA в інженерному менеджменті

Westford University College
Кампус Онлайн Заочне навчання 18 місяці Відкритий конкурс Сполучені Арабські Емірати Шарджа Нігерія Лагос Об'єднані Арабські Емірати Інтернет Південно-Африканська Республіка Кейптаун Саудівська Аравія Даммам Бахрейн Бахрейн Інтернет Дубай Канада Канада Інтернет Нігерія Інтернет Торонто Абу-Дабі Малайзія Малайзія Інтернет Йорданія Амман Великобританія Великобританія Інтернет + 22 більше

Сьогоднішні інженерні менеджери повинні бути навчені загальному керівництву, а також конкретному інженеру, який буде використовуватися інженерними групами для управління. Інженерія