Заочне навчання MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Турбуєтесь про свої навчальні плани на цю осінь? Ми адаптували наші програми та процеси, щоб переконатися, що, незважаючи ні на що, ви можете рухатися вперед зі своєю освітою. Ви можете ознайомитись з усіма деталями у Hult Graduate Study .

Hult «s дуже гнучка частина часу 18- до 24-місячного Executive Майстер ділового адміністрування призначений для роботи професіоналів , які хочуть , щоб в подальшому їх кар'єри, майбутні докази свої навички, або зробити кар'єру зміни.

Навчайтеся протягом чотирьох днів вихідних один раз на місяць та прискорюйте ступінь прогресу, вибираючи стиснути навчання протягом першого літа, тобто ви можете заробити свою EMBA лише за 18 місяців.

Навчальний план

У компанії Hult ми вважаємо, що найкращим способом навчитися бізнесу та лідерству є вчинки. Ось чому Hult Виконавчий Магістерська навчальної програми ділового адміністрування підкреслює практичне застосування на кожному кроці. Коли ви засвоюєте технічні знання та теорії бізнесу, ви також будете постійно застосовувати їх, зміцнюючи свої м'які навички та розширюючи свою здатність до лідерства.

Hult Executive Master «и програми бізнес - адміністрування слідувати тій же програмі , як наш нагородами Global One-Year Майстер ділового адміністрування та випускників нагороджені США і Великобританії Майстер ділового адміністрування ступінь.

123005_JPEG-Campbell_Hult_Dubai-7596rt3_RT_CMYK.jpg

Столичний Executive MBA

Майстер ділового адміністрування Hult 's Metropolitan призначений для працюючих професіоналів, що працюють в Латинській Америці, які хочуть у майбутньому підтвердити свій набір навичок та свою кар’єру. Ця надзвичайно гнучка програма поставляється американськими викладачами з нашого кампусу в Бостоні і доступна через дистанційне навчання для студентів у Боготі та Мехіко. Таким чином, ви можете трансформувати свою кар’єру та розвивати свою глобальну мережу за мінімальний час, віддалений від робочого місця та рідного міста.

Акредитація

Hult визнаний трьома найпрестижнішими міжнародними акредитаційними організаціями: Асоціація просування колегіальних шкіл бізнесу (AACSB International), Асоціація MBA (AMBA) та EQUIS (Європейська система підвищення якості). Ми є першою бізнес-школою в США, яка отримала цю потрійну акредитацію, яку мають лише 1% бізнес-шкіл у всьому світі.

Вимоги до прийому

Ми оцінюємо кандидатів індивідуально, грунтуючись на повному рівні їхнього профілю. Ваш привід і ваш розум є важливими показниками вашого успіху, і ми цінуємо їх так само, як і ваші перевірені досягнення.

Вимоги до участі:

 • Ступінь бакалавра або еквівалент з будь-якого предмету
 • Три і більше років відповідного досвіду роботи

Відповідні заявники повинні надати:

 • Поточне резюме / CV
 • Особиста заява як нарис на 400-500 слів
 • Одна академічна чи професійна довідка
 • Копія ступеня бакалавра або еквівалент
 • Стенограми (англійською мовою) від усіх університетів
 • Оцінки вступних тестів *
 • Докази володіння англійською мовою *
 • 150 USD за заявку

* Ваш радник з питань реєстрації повідомить вас про необхідність подати їх.

Фінансування

Нашим найсильнішим претендентам, або за потребою, є кілька можливостей для отримання стипендій. Стипендії присуджуються на основі здібностей студентів до динамічного навчального середовища та тих, хто демонструє потенціал лідерства в бізнесі.

Навчання на 2020-21 роки

 • Бостон: 85 000 доларів
 • Лондон: 56 000 фунтів стерлінгів
 • Дубай: 304 000 AED
 • Столична EMBA: $ 85 000 (глобальна плата)

Hult International Business School залишає за собою право вносити зміни в пропоновані курси, вимоги до закінчення навчання, місця розташування, плату за програму та проживання в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь ласка, переконайтесь, що ви прочитали та зрозуміли наші умови та умови, які вам буде запропоновано прийняти на момент подання заявки.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Детальніше

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Згорнути
Лондон , Кембридж , Сан Франциско , Дубай , Шанхай , Лондон , Нью-Йорк + 6 Більше Менше