Енергетичний менеджмент (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

ЕНЕРГЕТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ (MBA)

Опис програми

Ринок енергоносіїв є однією з найшвидших, найрізноманітніших та найприбутковіших галузей і має вирішальне значення як для світової економіки, навколишнього середовища, так і для майбутнього суспільства в цілому. Кліматичні та економічні зміни, громадська думка, технологічний прогрес та регулювання формують непередбачені виклики та можливості. Ця ситуація вимагає створення нових рішень висококваліфікованими та відповідно підготовленими експертами з всеосяжним оглядом, міжнародним світоглядом та бажанням створити справжній ефект. Завдяки своїй економічній, підприємницькій та промисловій силі, а також успішній та прогресивній енергетичній політиці, Енергієвенде - Німеччина виділяється як лідер, що займає глобальний енергетичний перехід.

Магістерська програма «Енергетичний менеджмент» в TU-Campus EUREF в Берліні не тільки передає останні ідеї в питаннях управління енергією , але обговорюють сьогоднішні проблеми і готує студент для провідних ролей у формуванні промисловості та суспільства на майбутнє попереду. Викладається виключно англійською мовою .

Ця програма є штатним майстром Берлінського університету Technische, одного з найбільших технологічних університетів Німеччини. Одне з найважливіших завдань - навчити учнів відповідати викликам світу, що все більше характеризується технологіями та прогресом. Рейтинг університетів свідчить про успіхи, постійно вручаючи TU Berlin серед провідних академічних установ світу.

Зміст програми

Управлінські рішення в енергетичному секторі вимагають глибокого розуміння технічних, економічних, правових та підприємницьких особливостей галузі. Кліматичні та економічні зміни, суперечливі думки, технічний прогрес, а також регулювання формують і обмежують підприємницьку кімнату, а також пропонують шанси і можливості. Отже, промисловість вимагає кваліфікованих фахівців, які є фахівцями в цій галузі.

Магістерська програма викладається протягом трьох семестрів. Перший семестр охоплює технічні, економічні, підприємницькі та юридичні основи для прийняття управлінських рішень в енергетичному секторі; другий семестр поглиблює цю точку зору і розглядає ділову практику, насамперед, комунальні послуги на основі сітки та інвестиції; третій семестр розширює думку, одночасно фокусуючись на практиці відповідно до індивідуальних інтересів студента. Всі семестри включають лекції, навчальні посібники, семінари, а також екскурсії, онлайнові матеріали, пов'язані з практикою та позакласними заняттями. Магістерська робота написана наприкінці третього семестру і завершує програму.

Модулі

 • Технологія
 • Економіка
 • Бізнес
 • Закон про енергетику
 • Управління
 • Інвестиції
 • Енергетичні мережі
 • Положення
 • Факультативні обов'язки (Ефективність; Управління стійкими інноваціями та інші)
 • Дисертація магістра

Переваги та можливості

Програма розроблена в тісній співпраці з провідними підприємствами, консультаційними та регуляторними органами в енергетичному секторі. ТУ Кампус EUREF був заснований з його 5,5 га урбаністичного кварталу як символ енергетичної революції в Німеччині і служить домашньою базою для компаній, що працюють у сфері енергетики, сталого розвитку та мобільності. Будучи унікальною тестовою платформою для розвитку енергоефективного міста-майбутнього майбутнього, студенти магістратури беруть безпосередню участь у розробці, тестуванні та реалізації інноваційних концепцій в рамках цієї лабораторії.

Міждисциплінарний зміст програми, що охоплює політичні, економічні, технічні та правові аспекти енергетичних ринків, надає студентам і майбутнім співробітникам особливий профіль і кваліфікує їх на провідні позиції в енергетичному секторі. Навчання та навчання у малих групах до 30 студентів дає можливість індивідуальних та відмінних умов навчання.

Застосування

Період подання заявки - від початку лютого до кінця квітня кожного року, починаючи з жовтня того ж року. Будь ласка, надсилайте лише файли PDF.

Необхідні документи заявки

 • Мотиваційний лист англійською мовою (макс. 1 сторінка A4, близько 400 слів)
 • Таблична автобіографія з інформацією про освітній та професійний досвід
 • Вища освіта, визнана німецькими університетами (щонайменше 210 ECTS)
 • Підтвердження досвіду роботи не менше одного року (бажано у відповідних робочих областях енергії) після закінчення навчання
 • Підтвердження знання англійської мови на рівні В2 (або вище) Загальноєвропейської нормативної бази для мов (CEFR) - не обов'язково для закінчення середньої школи з англійською мовою

Процедура прийому підлягає детальному регламенту ТУ.

Кількість студентів обмежується 30 студентами на рік. Приймальна комісія прийме рішення про відбір на підставі результатів попередніх досліджень, профілю навчання та подальшої відповідної кваліфікації, отриманої за межами університету.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Technische Universität Berlin offers three MBA courses and one MBL course in Energy on the EUREF Campus in the centre of Berlin. The courses address young professionals from all over the world who wan ... Детальніше

Technische Universität Berlin offers three MBA courses and one MBL course in Energy on the EUREF Campus in the centre of Berlin. The courses address young professionals from all over the world who want to gain special knowledge in the energy sector. Згорнути