Про Університет Сонця Ятсена

Університет Сонця Янь-Сена, спочатку називався університетом Гуандун, був заснований в 1924 році доктором Сунь Ят-сеном (також називається Сунь Чжуншань), великим демократичним революційним лідером ХХ століття. Університет розташований у провінції Гуандун, районі, що сусідить з Гонконгом та Макао, що є провідним місцем проведення реформ та відкриття Китаю.

Університет Сунь Ятсен, будучи одним з провідних університетів Китайської Народної Республіки, є всеосяжним міждисциплінарним університетом, у тому числі гуманітарними, соціальними, природничими, технічними, медичними, фармакологічними та управлінськими науками.

Університет також успішно побудував міжнародне співробітництво та обмін відносинами з багатьма провідними університетами світу. За даними рейтингу Всесвітнього університету вищих навчальних закладів Times у 2010-2011 роках, Sun Yat-sen University зайняв 200 найкращих у світі.

Про школу бізнесу Сонця Янь-сен

Заснована в 1985 році, була SYSBS бізнес-школа Sun Yat-sen ( SYSBS ), яка пропонує широкий спектр програм бізнес-ступенів. SYSBS вважається провідним діловою освітньою установою, що має як якісні марки "211", так і "985", і є однією з чотирьох престижних інститутів по всьому Китаю, щоб отримати національну ключову дисципліну для ділового адміністрування та Національну дисципліну з менеджменту . У 2012 році МНС Китаю призначила SYSBS однією з п'ятнадцяти пілотних шкіл.

Школа поділяється на шість факультетів - бізнес-адміністрування, бухгалтерський облік, маркетинг, фінанси та інвестиції, менеджмент гостинності та обслуговування, а також наука про управління, загальна кількість яких становить 109 штатних факультетів, 46 професорів, 50 доцентів та 13 асистентів професори SYSBS даний час пропонує ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом та науково-управлінських наук, академічні ступінь магістра бізнесу та менеджменту, професійні магістри (MBA, EMBA, MPAcc, MF, MAud та ін.), А також докторські ступені з бізнесу та менеджменту.

Місія: збагатити наших студентів, забезпечивши процвітаюче навчальне середовище та інтегруючи китайську та західну мудрість управління, засновану на цілісності, інноваціях та соціальній відповідальності.

Бачення Для розробки принципових та талановитих лідерів - стати китайською військовою академією Whampoa у бізнесі.

Міжнародні акредитації та рейтинги:

 1. SYSBS заробляє престижну акредитацію бізнесу AACSB в 2013 році
 2. Рейтинг за рейтингом "Всесвітній підприємець": 3-тє місце в Китаї за "найвпливовішу програму МВА" на 2011 рік.
 3. Програма EMBA досягає 11-го рейтингу FT 2012 року
 4. Топ-трійка найважливіших в Китаї список МВА в 2012 році
 5. Досягнув 58-го числа у восьмому "Financial Times" (FT) майстер в рейтингу управління та 7-е місце за рівнем зайнятості в 2012 році
 6. Отримав офіційний сертифікат акредитації EQUIS 14 червня 2011 року, який охоплює всі свої програми МВА.
 7. Отримав офіційний сертифікат акредитації AMBA 23 лютого 2010 року, який охоплює всі свої програми МВА.
 8. Досягнуто TOP 100 в The Economist в Global Full-Time MBA рейтингу в 2016-2017 рр. Дати та інформація про програму Програма програми IMBA: з середини березня до 5 травня кожного року; Повний робочий день IMBA: 2-річна англійська мова програма MBA, починається кожного вересня. Потрібно відвідувати з понеділка по п'ятницю. Отримав нагороду "Магістр ділового адміністрування" після отримання повних кредитів і передачі остаточної захисту оборони.

Критерії прийнятності для вступу

 • Ступінь бакалавра або вище від визнаного університету.
 • Прийнятним є оцінка GRE / GMAT / TOFEL / IELTS за період дії.
 • Принаймні 3 роки професійний або повний робочий стаж роботи до вступу вважається бажаним.
 • Обличчям до обличчя або онлайн-інтерв'ю потрібно.
 • Більше двох довідкових листів від доцентів або професорів або професійного керівника.
 • Вік: нижче 35, здоровий

Документи, що підлягають поданню до школи: Ці документи з двома копіями необхідні - тверда копія або сканована копія приймаються одночасно.

 1. Онлайнова заявка та анкетування: будь ласка, заповніть процедуру онлайн-заявки (http://www.studyinsysu.com) перед тим, як відправити матеріали заявки на подачу документів. Незавершені он-лайн заявки не приймаються. Після закінчення онлайн-заявки, будь-ласка, надрукуйте заявку, підпишіть своє ім'я та відправте її в Business School, SYSU з іншими матеріалами заявки.
 2. Стенограма бакалавра;
 3. Ступінь бакалавра;
 4. Копія паспорта;
 5. Китайська віза Копія; (якщо у вас є)
 6. Два рекомендаційних листа від професорів або доценти (або від ваших начальників)
 7. Резюме;

Будь-ласка, надсилайте документи заявки на адресу нижче:

Ms. Annie DING Електронна пошта: dingjie3@mail.sysu.edu.cn Тел: 86 20 84115584 Факс: 86 20 84112501 MBA Адміністративний офіс, Business School, Sun Yat-sen University Адреса: S135 (Офіс), Business School, Sun Yat-sen University , 135 Xin Gang Xi Road, Гуанчжоу, PR Китай, 510275

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 1 інших курсів в Business School, Sun Yat-sen University »

Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
180,000 CNY
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date