Готуйтеся до завтрашніх завдань з Bentley Graduate Business School дворічної повної програми MBA . Отримати ділові навички, необхідні в сучасній динамічній економіці разом з підтримкою нашого національного центру професійних послуг, щоб прискорити свою кар'єру. Виберіть з восьми концентрацій, щоб налаштувати свою ступінь з спеціалізованими навичками, які сьогодні прагнуть отримати найкращі роботодавці.

Кандидати варіюються від останніх випускників коледжу до тих, хто має 7 або більше років професійної зайнятості. Програма забезпечує надійну основу в основних напрямках бізнесу, на які студенти можуть будувати, приймаючи передові курси та концентрації.

Сьогоднішні лідери бізнесу потребують як широти, так і глибини знань. Вибрані курси в програмі МБТ Bentley дають вам можливість досягти спеціальності, яка підвищує цінність майбутнього роботодавця.

Ви можете налаштувати ступінь, вибравши з восьми концентрацій:

  • Бухгалтерія
  • Бізнес-аналітика
  • Економіка фінансових ринків
  • Фінанси
  • Інформаційні системи та технології
  • Закон та оподаткування
  • Лідерство (раніше називалося Управління)
  • Маркетинг
Top 200 MBA Programs

Подвійні ступені

Студенти в програмі MBA можуть поєднати ступінь з однією з шести магістра наук в Bentley. Інтеграція загальних ділових навичок, отриманих через MBA, з цілеспрямованою експертизою ступеня магістра пропонує відмінний набір кваліфікацій для вашого пошуку роботи.

Кредити з чотирьох курсів поширюються на обидві ступені, тому ви можете заробити додаткові удосконалення, заповнивши шість додаткових курсів. Навчання за програмою MBA не включає курси магістра наук; вони стягуються за звичайною ставкою за курсом.

Студентський профіль

Програма MBA (повний робочий день, два роки) призначена для людей, які хочуть розпочати свою кар'єру з додатковими вчителями високої вартості потенційних роботодавців.

Випускники вступають на конкурентну торгівельну майстерню з глибоким технічним знанням бізнес-дисциплін. Не менш важливо, що програма забезпечує міцне обґрунтування лідерства, цінностей, культурної свідомості, корпоративної соціальної відповідальності, творчості та інновацій - якостей, які є важливими для менеджерів у світовій економіці.

Результати кар'єри

Під час розробки навичок та знань у класі та за її межами, команда Graduate Career Services співпрацюватиме з вами для висвітлення ваших досягнень у резюме та інтерв'ю з потенційними роботодавцями. Програма MBA стане трампліном для наступного кроку у вашій кар'єрі.

Недавні випускники займають посади в таких галузях, як реклама, консалтинг, споживчі товари, фінансові послуги, технології, а також державні та неприбуткові сектори. В останні роки 78% випускних класів було задіяно протягом трьох місяців після закінчення навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date