MBASTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Глобальний магістр ділового адміністрування (MBA) - це ступінь в галузі бізнесу, який викладає міжнародні методи, поряд з традиційним навчальним планом МВА. Ця програма є чудовим вибором для людей, зацікавлених у роботі в міжнародній компанії.

Що таке Global MBA в банківській справі? Це ступінь післядипломної освіти, добре підходить для студентів, зацікавлених у проведенні кар'єри в глобальному банківському та фінансовому секторі. Як аспірант, ви можете вивчити проблеми економіки в цілому. Ви також, ймовірно, пройдете курси, пов'язані з фінансовими організаціями та операціями, які підкреслюють проблеми фінансового менеджменту у бізнес-фірмах та фінансових установах. Ви можете мати можливість проводити такі курси, як переговори, управлінський облік, глобальна економіка, фінансові та фінансові інвестиції.

Global MBA у випускниках банківської справи зазвичай навчається різноманітним навичкам, які вони користуються в їх особистому житті та професіоналам. Більшість студентів стають вправними в роботі з мережею. Це може допомогти їм створити друзів, і це може призвести до роботи та ділових можливостей. Студенти схильні брати багато класів, які зосереджують увагу на фінансуванні, що в кінцевому підсумку може допомогти їм в особистому фінансовому управлінні. Студенти також мають тенденцію розвивати навички, необхідні для прийняття рішень.

Вартість Global MBA в банківській справі може варіюватися в залежності від університету. Зазвичай це потребує від одного до двох років навчання. Студенти повинні звернутися до школи за їх вибором для отримання інформації про витрати та тривалість програми.

Громадські студенти, які вивчають бізнес у сфері МВА, можуть дуже багато дізнатися про курси валют, іноземні інвестиції та інші міжнародні фінансові проблеми. Це зазвичай робить їх кваліфікованими для різних фінансових позицій, особливо з міжнародними установами. Випускники можуть бути зацікавлені в проведенні кар'єри як фінансових аналітиків; агенти з цінними паперами, товарами та фінансовими послугами; фінансові менеджери; або банкіри для міжнародного банку. Будь-яка позиція, яка передбачає інвестування банківських операцій, акцій, облігацій та товарів, може бути цікавим для випускників, які мають глобальну MBA в банківській справі.

Студенти можуть знайти можливості заробити Global MBA в банківській мережі через різні установи по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Банківська справа Filter

MBA глобальне банківська справа та фінанси

Birmingham Business School, University of Birmingham
Глобальний MBA
Сер 2020
<
Денна
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус

Global Banking і фінанси МВА призначена для професіоналів, які прагнуть до кар'єри в глобальній банківській і фінансовій сфері. Це допоможе вам управлінських і технічних навич ...

Детальніше

MBA - глобальна банківська

Global Banking School
Глобальний MBA
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус
Онлайн

Це MBA в Global Banking покликаний забезпечити кар'єру в області злиттів & придбання, управління / Finance Consulting, Private Equity, венчурний капітал, підприємництво, у ...

Детальніше