MBASTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студенти, зацікавлені в кар'єрі в міжнародному бізнесі, можуть розглянути можливість отримання ступеня глобального магістра ділового адміністрування. Цей тип освіти може підготувати людей до прибуткових кар'єрів, надаючи критичну освіту та досвід через міжнародну лінзу.

Що таке Global MBA в галузі фінансів? Фінанси - це вивчення грошових інвестицій та управління грошима. Ступінь у цій темі призначена для навчання студентів про бізнес навички, поведінку, дослідження та концепції, необхідні для успіху в сучасному фінансовому світі. Завдяки програмі Global MBA, учасники програми можуть отримати практичний практичний досвід роботи під час вивчення міжнародних аспектів фінансів. Курсова робота в цьому ступені може включати управління організацією, міжнародний вплив, бізнес-структури, податкове планування та управління ризиками.

Навички, які навчаються, можуть отримати від цієї програми ступеня численні і можуть бути корисними як професійно, так і особисто. Студенти можуть розвивати сильні аналітичні та дослідницькі навички. Багато випускників цієї галузі також демонструють міцні навички спілкування між людьми, які можуть допомогти у різних галузях.

Різні фактори можуть впливати на вартість програми ступеня, наприклад, тривалість програми, місце розташування школи тощо. Рекомендовано зацікавленим особам звернутися до приймальних відомств потенційних шкіл для визначення поточної інформації про навчання, а також для отримання стипендій.

Після заробляння глобального MBA, випускники можуть конкурувати за більш прибуткові лідерські позиції в фінансах, ніж кандидати з ступенем бакалавра. У державному та приватному секторах існує багато робочих місць у таких галузях, як корпоративні фінанси, страхування, продаж та торгівля. Деякі потенційні посади включають фінансовий аналітик, інвестиційний банкір, фінансовий консультант, бухгалтер, фінансовий плановик та фінансовий директор.

Багато вчених у університетах у всьому світі переслідували глобальну MBA в галузі фінансів, і більшість програм включають іноземних студентів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Фінанси Filter

MBA глобальне банківська справа та фінанси

Birmingham Business School, University of Birmingham
Глобальний MBA
Сер 2020
<
Денна
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус

Global Banking і фінанси МВА призначена для професіоналів, які прагнуть до кар'єри в глобальній банківській і фінансовій сфері. Це допоможе вам управлінських і технічних навич ...

Детальніше

MBA глобальних фінансових послуг, Coventry університет, Великобританія

INTI International University & Colleges, Malaysia
Глобальний MBA
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

MBA в Global Financial Services робить акцент на бізнес-усвідомлення, проактивного і логічного мислення, дослідження і критичного аналізу, щоб допомогти керівникам приймати об ...

Детальніше

MBA Global Finance

Mediterranean College, Athens
Глобальний MBA
<
заочно
<
2 років
англійська
грецький
Кампус

Наша MBA Global є еталоном для успішних менеджерів у сучасному бізнесі та прагне стати інкубатором для майбутніх лідерів. MBA Global Finance, розроблена Університетом Дербі, - ...

Детальніше