close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Щоб отримати конкурентну перевагу, багато людей вирішили продовжувати свою освіту за допомогою магістра в галузі ділового адміністрування. Це ступінь магістра зазвичай триває від одного до трьох років для завершенн… Детальніше

Щоб отримати конкурентну перевагу, багато людей вирішили продовжувати свою освіту за допомогою магістра в галузі ділового адміністрування. Це ступінь магістра зазвичай триває від одного до трьох років для завершення і часто вимагає ступінь бакалавра як необхідна умова.

Що таке Global MBA в галузі управління медіа? Глобальний МВА в галузі управління медіа дає студентам практичні навички та теоретичні знання, необхідні для успіху в сьогоднішній постійно мінливої ​​медіа-галузі. Науковці вивчають як традиційні, так і цифрові засоби масової інформації через заняття з таких предметів, як управління соціальними мережами, зв'язки з громадськістю, маркетингові стратегії, брендинг та розробка продуктів.

Зв'язок є ключовим практично в кожній частині життя, таким чином, комунікативні навички, отримані в рамках програми Global MBA в галузі управління медіа, неоціненні як професійно, так і особисто. Розуміння сили суспільних відносин, а також створення сильного бренду - це навички, які дуже потрібні в міжнародному діловому світі.

Існує велика кількість факторів, які впливають на вартість програми Global MBA, такі як місце розташування, школа та тривалість. Ретельно вивчайте всі варіанти та зверніться до приймальної комісії обраного навчального закладу для отримання інформації про точні ціни на навчання та інші пов'язані з цим платежі.

Різні варіанти кар'єри чекають випускників з Global MBA в галузі управління медіа. У всьому є багато міжнародних можливостей, від малого бізнесу до корпорацій Fortune 500. Можливі позиції - координатор з маркетингу, менеджер із соціальних мереж, менеджер з питань продуктів та стратегія зв'язків з громадськістю. Випускники можуть працювати у багатьох галузях промисловості та часто мають право вступати безпосередньо на посади керівництва.

Зацікавлені особи можуть вибрати з традиційних навчальних програм або навчатися в Інтернеті. Школи в усьому світі пропонують Global MBA в галузі управління медіа, тому вони мають можливість вибрати програму, місце розташування та тривалість, яка найкращим чином відповідає їхнім потребам. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
IFA Paris
Paris, Франція

Для тих, хто цікавиться майбутньою кар'єрою у цій інноваційній сфері, яка потребує нових підходів та міждисциплінарних навичок, цей унікальний курс спрямований на розвиток пот ... +

Для тих, хто цікавиться майбутньою кар'єрою у цій інноваційній сфері, яка потребує нових підходів та міждисциплінарних навичок, цей унікальний курс спрямований на розвиток потенціалу претендентів з різноманітних фахівців, таких як дизайн мод, графіка, управління продуктами, журналістика та медіа-дослідження. -
Глобальний MBA
Денна
15 місяці
англійська
Жов 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут