Filter
Глобальний MBA
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Щоб отримати конкурентну перевагу, багато людей вирішили продовжувати свою освіту за допомогою магістра в галузі ділового адміністрування. Це ступінь магістра зазвичай триває від одного до трьох років для завершення і часто вимагає ступінь бакалавра як необхідна умова.

Що таке Global MBA в галузі управління медіа? Глобальний МВА в галузі управління медіа дає студентам практичні навички та теоретичні знання, необхідні для успіху в сьогоднішній постійно мінливої ​​медіа-галузі. Науковці вивчають як традиційні, так і цифрові засоби масової інформації через заняття з таких предметів, як управління соціальними мережами, зв'язки з громадськістю, маркетингові стратегії, брендинг та розробка продуктів.

Зв'язок є ключовим практично в кожній частині життя, таким чином, комунікативні навички, отримані в рамках програми Global MBA в галузі управління медіа, неоціненні як професійно, так і особисто. Розуміння сили суспільних відносин, а також створення сильного бренду - це навички, які дуже потрібні в міжнародному діловому світі.

Існує велика кількість факторів, які впливають на вартість програми Global MBA, такі як місце розташування, школа та тривалість. Ретельно вивчайте всі варіанти та зверніться до приймальної комісії обраного навчального закладу для отримання інформації про точні ціни на навчання та інші пов'язані з цим платежі.

Різні варіанти кар'єри чекають випускників з Global MBA в галузі управління медіа. У всьому є багато міжнародних можливостей, від малого бізнесу до корпорацій Fortune 500. Можливі позиції - координатор з маркетингу, менеджер із соціальних мереж, менеджер з питань продуктів та стратегія зв'язків з громадськістю. Випускники можуть працювати у багатьох галузях промисловості та часто мають право вступати безпосередньо на посади керівництва.

Зацікавлені особи можуть вибрати з традиційних навчальних програм або навчатися в Інтернеті. Школи в усьому світі пропонують Global MBA в галузі управління медіа, тому вони мають можливість вибрати програму, місце розташування та тривалість, яка найкращим чином відповідає їхнім потребам. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Медіа-менеджмент

IFA Paris

Для тих, хто цікавиться майбутньою кар'єрою у цій інноваційній сфері, яка потребує нових підходів та міждисциплінарних навичок, цей унікальний курс спрямований на розвито ... [+]

IFA Paris МВА Сертифікована FEDE (Європейська Європейська Федерація)Тривалість: 15-місячна програма англійською мовоюКампус: ПарижНаступний вступ: вересень 2019Кредити ECTS: 120Плата за подання заявки: 150 євроВартість навчання: € 14,800Обмежений: 25 учнів у класі

"Мода в епоху соціальних медіа дуже захоплююча"

Вступ

Мода - це стільки ж історій, слів та образів, скільки про товари, одяг та аксесуари. Це стало глобальним культурним та соціальним явищем, і реклама, фотографія, журнали та події є основною частиною цієї зміни. Нещодавні зміни в засобах цифрового комунікації та соціальних мережах призвели до того, що слова та зображення стають все більш важливими для цього, однак вони також зробили цю систему складнішою та складною.... [-]

Франція Paris
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
15 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою