MBAosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Майстер ділового адміністрування може бути прекрасним вибором ступеня для тих, хто хоче вивчити поглиблені концепції різних аспектів бізнесу. Глобальний МВА може зробити вашу освіту на крок далі, ніж базовий MBA, надаючи вам знання у своїй галузі, які можуть бути застосовані на міжнародному рівні.

Що таке Global MBA в людських ресурсах? Ця програма ступеня може надати вам широкий набір навичок, який ви можете використовувати для управління та вдосконалення управління людськими ресурсами в бізнесі або компанії. Ви можете взяти курси, які охоплюють деякі з більш загальних концепцій бізнесу, таких як облік та маркетинг, а також часто зосереджують увагу на темах, зосереджених навколо людських ресурсів, таких як управління заробітною платою.

Заробляючи свій ступінь, ви можете отримати більше, ніж просто навички роботи. Управління грошима та лідерські навички можуть застосовуватися до вашого особистого життя, допомагаючи вам краще контролювати свої активи. Ви також можете скористатися перевагами певних ділових навичок, таких як спілкування, щоб допомогти вам зрозуміти інших.

Різні програми, незалежно від того, чи є вони традиційними заняттями чи курсами, що готуються в Інтернеті, можуть мати різні витрати, а загальна ціна заробітку на навчання може відрізнятися. Подивіться кілька варіантів, щоб дізнатись, що найкраще підходить для вашого бюджету та способу життя.

Маючи Global MBA в людських ресурсах може відкрити кілька варіантів кар'єри для вас. Деякі загальноприйняті кар'єри для людей з цією мірою включають в себе директор заробітної плати, менеджер з персоналу або посадова особа, відповідальна за діловодство чи компанію. Багато з цих завдань зосереджено на роботі з працівниками компанії, щоб допомогти прийняти важливі рішення та виконати необхідні завдання.

Там можуть бути варіанти для заробітку Global MBA онлайн, а також в традиційній школі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Персонал Filter

майстер глобального управління людськими ресурсами (повний робочий день програма МВА)

National Sun Yat-Sen University
Кампус Денне навчання 2 - 4 років інформація Тайвань Місто Гаосюн

Майстер глобального управління людськими ресурсами встановлюється на необхідності коледж, щоб зміцнити HR професії, і, щоб дати студентам певний грунт в тому, як ключові галузі бізнесу інтегровані в успішній організації.