close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістр ділового адміністрування (MBA) є одним з найбільш універсальних магістерських програм, доступних. Як правило, студенти повинні заповнити ступінь бакалавра, щоб бути розглянутим для прийняття. Магістерська ступ… Детальніше

Магістр ділового адміністрування (MBA) є одним з найбільш універсальних магістерських програм, доступних. Як правило, студенти повинні заповнити ступінь бакалавра, щоб бути розглянутим для прийняття. Магістерська ступінь є необхідною умовою для тих, хто бажає продовжувати свої академічні заняття з докторським ступенем.

Що таке глобальна MBA в галузі енергетичних досліджень? Ця програма MBA розглядає ділову операцію та управління в енергетичній галузі з міжнародної точки зору. Студенти будуть зобов'язані завершити основні курси бізнесу в таких темах, як маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та операції. Крім того, вони дізнаються, як ці різні аспекти управління бізнесом, зокрема, стосуються енергетики, включаючи нафту, газ та відновлювані джерела енергії.

Більшість програм будуть зосереджені на поновлюваних джерелах енергії, надаючи випускникам перевагу в цій швидко розвивається галузі. Конкретні навички, як маркетинг та фінанси, надають учням практичну підготовку, необхідну їм для досягнення успіху в реальному бізнес-середовищі.

Вартість програми Global MBA буде залежати від вибраної школи. Він також буде змінюватися залежно від тривалості програми, і якщо вона вивчається в університеті або в Інтернеті. Зверніться до приймальної комісії для отримання додаткової інформації про навчання та збори.

Випускники з Global MBA в галузі енергетики часто виходять з конкурентною перевагою на ринку праці. Енергетика завжди процвітає, і перспективи роботи часто бувають хорошими. Можливі посади включають менеджера проектів, менеджера операцій та бізнес-аналітика. Учасники програми також можуть спеціалізуватися на областях відновлюваної енергетики або сталого розвитку, обидва з яких зростають у попиті, оскільки щодня відбувається впровадження зелених технологій.

Коледжі, університети та бізнес-школи по всьому світу пропонують програму глобального MBA в галузі енергетичних досліджень, багато хто з них доступні в Інтернеті з можливістю вивчати повний або неповний робочий день. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Haifa, International School
Хайфа , Ізраїль

Програма перевершує свою увагу на екологічну та соціальну стабільність, два питання, що є ключовими для ефективної та відповідальної бізнес-практики. Таким чином, поєднання МВ ... +

Програма перевершує свою увагу на екологічну та соціальну стабільність, два питання, що є ключовими для ефективної та відповідальної бізнес-практики. Таким чином, поєднання МВА високих академічних стандартів у міжнародному середовищі навчання, його зосередження на важливих інструментах для управління бізнесом, а також придбання теоретичних і практичних інструментів для впровадження сталості роблять його дуже цінним і всеосяжним навчальним планом для бізнесу. -
Глобальний MBA
Денна
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання