MBASTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студенти із зацікавленістю в міжнародному бізнесі можуть виявити, що для них є правильним ступінь магістра ділового адміністрування. Цей ступінь аналогічний традиційному МВА та може зайняти 2-3 роки. Учасники програми можуть використовувати цю ступінь, щоб заробити більше знань і досвіду для високооплачуваної кар'єри.

Що таке Global MBA в економічних дослідженнях? Споживання, торгівля, розподіл та виробництво товарів і послуг можуть визначати наш сучасний погляд на економіку. Економічні дослідження вивчають ці компоненти таким чином, що студенти можуть розуміти фінансовий світ і готуватися до вирішення глобальної торгівлі, маркетингу та фінансів. Курси в рамках цього типу програми можуть включати глобальне економічне зростання, економетрику, фінансові ринки та світову економіку, а також історію бізнесу.

Багато випускників з поглибленим ступенем економічних досліджень показали, що володіють сильними математичними здібностями та аналітичними навичками. Крім того, ці люди можуть також отримати корисні навички спілкування між людьми.

Майбутні учасники програми, які зацікавлені в проведенні Глобального МВА, повинні вивчати вартість різних програм перед початком зарахування. Багато шкіл варіюються в залежності від типу установи, що пропонують програму та інших факторів.

Економічні дослідження охоплюють постійно зростаючу кількість міжнародних підприємств, тому потреба у високоосвічених особах у цій галузі продовжує зростати. Економіка також є широкою предметною сферою, яка дозволяє розглянути велику кількість потенційних посад. Студенти можуть продовжувати роботу як аналітиків управління або консультантів, щоб допомогти вирішити проблеми організації бізнесу. Інші можуть працювати як менеджери з продажу, щоб допомогти бюджету та стратегічно відповідати цілям продажу.

Численні коледжі та університети пропонують цей тип ступеня, і вчені можуть навчатися на міжнародному або внутрішньому рівні. Багато глобальних програм МВА навіть включають міжнародні поїздки. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Економічні дослідження Filter

MBA глобальне банківська справа та фінанси

Birmingham Business School, University of Birmingham
Глобальний MBA
Сер 2020
<
Денна
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус

Global Banking і фінанси МВА призначена для професіоналів, які прагнуть до кар'єри в глобальній банківській і фінансовій сфері. Це допоможе вам управлінських і технічних навич ...

Детальніше

MBA глобальних фінансових послуг, Coventry університет, Великобританія

INTI International University & Colleges, Malaysia
Глобальний MBA
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

MBA в Global Financial Services робить акцент на бізнес-усвідомлення, проактивного і логічного мислення, дослідження і критичного аналізу, щоб допомогти керівникам приймати об ...

Детальніше

MBA Global Finance

Mediterranean College, Athens
Глобальний MBA
<
заочно
<
2 років
англійська
грецький
Кампус

Наша MBA Global є еталоном для успішних менеджерів у сучасному бізнесі та прагне стати інкубатором для майбутніх лідерів. MBA Global Finance, розроблена Університетом Дербі, - ...

Детальніше

MBA - глобальна банківська

Global Banking School
Глобальний MBA
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус
Онлайн

Це MBA в Global Banking покликаний забезпечити кар'єру в області злиттів & придбання, управління / Finance Consulting, Private Equity, венчурний капітал, підприємництво, у ...

Детальніше