MBASTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістр ділового адміністрування (MBA) - це ступінь, призначена для того, щоб допомогти студентам досягти успіху як професіоналів у діловому світі. Глобальний МВА зосереджений на навчанні людей, як досягти успіху в міжнародному бізнесі.

Що таке глобальна MBA в галузі управління студентами? Це MBA, що спеціалізується на курсах, створених для навчання студентів для управління персоналом. Випускник із таким ступенем може продовжувати працювати в людських ресурсах для закордонної компанії або для організації, яка має багато міжнародних філій. Класи можуть зосередитись на таких темах, як глобальна перспектива, створення команди шляхом використання комунікаційних технологій або мовних навичок. Цей курс ідеально підходить для всіх, хто цікавиться міжнародними відносинами або подорожує на роботу.

Випускники з Global MBA в галузі управління студентами, як правило, відрізняються навичками, як створення команди, управління талантами та комунікаційні технології. Це має важливе значення для міжнародної роботи, а навички командної розбудови та спілкування також допомагають у повсякденному житті.

Вартість глобального MBA в галузі управління дослідженнями буде відрізнятися між установами. Тривалість також змінюється залежно від того, де ступінь закінчена. Студенти заохочують проводити ретельне дослідження, перш ніж вибрати програму.

Студенти, які отримують свої Global MBA в галузі управління студентами часто стають заявниками на посади на керівних посадах в міжнародних компаніях та організаціях. Багато з них призначені для таких ролей, як менеджер з управління персоналом, менеджер з питань залучення талантів або директор міжнародних операцій. На все більш глобальному ринку міжкультурні комунікативні навички та адміністративна експертиза кандидатів з даним МВА роблять їх високою конкуренцією на ринку праці.

Програми Global MBA в галузі управління адміністрацією пропонуються в усьому світі, і вони часто можуть бути завершені за кордоном або онлайн через міжнародні акредитовані університети. Інтернет-курси можуть бути зручним варіантом для студентів, які не можуть відвідувати університет на повний робочий день. Щоб знайти правильний курс для вас, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Адміністративні дослідження Filter

майстер глобального управління людськими ресурсами (повний робочий день програма МВА)

National Sun Yat-Sen University
Глобальний MBA
<
Денна
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Майстер глобального управління людськими ресурсами встановлюється на необхідності коледж, щоб зміцнити HR професії, і, щоб дати студентам певний грунт в тому, як ключові галуз ...

Детальніше