Filter
Глобальний MBA
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістр ділового адміністрування (MBA) - це ступінь, призначена для того, щоб допомогти студентам досягти успіху як професіоналів у діловому світі. Глобальний МВА зосереджений на навчанні людей, як досягти успіху в міжнародному бізнесі.

Що таке глобальна MBA в галузі управління студентами? Це MBA, що спеціалізується на курсах, створених для навчання студентів для управління персоналом. Випускник із таким ступенем може продовжувати працювати в людських ресурсах для закордонної компанії або для організації, яка має багато міжнародних філій. Класи можуть зосередитись на таких темах, як глобальна перспектива, створення команди шляхом використання комунікаційних технологій або мовних навичок. Цей курс ідеально підходить для всіх, хто цікавиться міжнародними відносинами або подорожує на роботу.

Випускники з Global MBA в галузі управління студентами, як правило, відрізняються навичками, як створення команди, управління талантами та комунікаційні технології. Це має важливе значення для міжнародної роботи, а навички командної розбудови та спілкування також допомагають у повсякденному житті.

Вартість глобального MBA в галузі управління дослідженнями буде відрізнятися між установами. Тривалість також змінюється залежно від того, де ступінь закінчена. Студенти заохочують проводити ретельне дослідження, перш ніж вибрати програму.

Студенти, які отримують свої Global MBA в галузі управління студентами часто стають заявниками на посади на керівних посадах в міжнародних компаніях та організаціях. Багато з них призначені для таких ролей, як менеджер з управління персоналом, менеджер з питань залучення талантів або директор міжнародних операцій. На все більш глобальному ринку міжкультурні комунікативні навички та адміністративна експертиза кандидатів з даним МВА роблять їх високою конкуренцією на ринку праці.

Програми Global MBA в галузі управління адміністрацією пропонуються в усьому світі, і вони часто можуть бути завершені за кордоном або онлайн через міжнародні акредитовані університети. Інтернет-курси можуть бути зручним варіантом для студентів, які не можуть відвідувати університет на повний робочий день. Щоб знайти правильний курс для вас, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Адміністративні дослідження

National Sun Yat-Sen University

Майстер глобального управління людськими ресурсами встановлюється на необхідності коледж, щоб зміцнити HR професії, і, щоб дати студентам певний грунт в тому, як ключові ... [+]

Майстер глобального управління людськими ресурсами (Повна зайнятість Програма MBA)

Майстер глобального управління людськими ресурсами встановлюється на необхідності коледж, щоб зміцнити HR професії, і, щоб дати студентам певний грунт в тому, як ключові галузі бізнесу інтегровані в успішній організації. Його мета полягає в тому, щоб дати своїм студентам міцну, добре різнобічну освіту в галузі HR, підкреслюючи тимбилдинг і глобальні перспективи. З приходом ери глобалізації, країни займають інтенсивно, щоб отримати конкурентну перевагу за рахунок інвестицій в інноваційні розробки знань і глобальні талантів, особливо в гонитві за академічного престижу і елітного талант культивування. Таким чином, важливо, щоб повний робочий день Майстер з управління Global людських ресурсів щоб використовувати свої ресурси і надати студентам можливості для придбання як теоретичних, так і практичних навичок. Програма спрямована на досягнення нового англійського магістерську програму ступеня, що буде розвивати конкурентні глобальні таланти і підготувати учнів з людського знання управління ресурсами, необхідної сильно сьогодні міжнародними компаніями.... [-]

Тайвань Місто Гаосюн
інформація
англійська
Денне навчання
2 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою