close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Глобальний МВА - ступінь магістра, який зазвичай має особливий наголос на різноманітті. Цей тип ступеня може приймати більш міжнародний підхід до предметів навчання, що дає студентам загальну освіту в поняттях, які мо… Детальніше

Глобальний МВА - ступінь магістра, який зазвичай має особливий наголос на різноманітті. Цей тип ступеня може приймати більш міжнародний підхід до предметів навчання, що дає студентам загальну освіту в поняттях, які можуть застосовуватися до більш ніж однієї країни.

Що таке Global MBA в інноваціях? Якщо ви зацікавлені у створенні вашої власної компанії або перетворення найкращих ділових ідей на існуючу компанію в реальність, це може бути ідеальною програмою для вас. Ступінь інновацій може допомогти вам придбати багато необхідного стану та навичок, щоб ви були краще оснащені, щоб керувати діловим світом. Особлива увага може приділятися курсовим роботам, призначеним для підготовки вас до завершення власних бізнес-проектів від початку до кінця.

Заробіток в інноваціях може дати вам кілька важливих життєвих навичок. Вони часто включають в себе навички управління часом, щоб ви могли більше зробити в менший час; комунікативні навички, щоб ви могли чітко отримувати свої повідомлення іншим; і навички управління грошовими коштами, щоб ви могли приймати кращі фінансові рішення.

Намагаючись вирішити, скільки коштуватиме він, щоб заробити свій ступінь, може бути корисно враховувати різницю вартості від школи до школи та чи онлайн-курси можуть бути для вас гарним вибором.

Що стосується кар'єрних можливостей, то цей ступінь може бути досить універсальним. Це може бути гарним вибором, якщо ви зацікавлені в підприємництві, стаючи власником бізнесу свого власного запуску. Також можуть бути варіанти для вас, щоб працювати в існуючій компанії як директор чи генеральний директор. Завдяки бізнесовій спрямованості цього ступеня, ви можете знайти роботу як людських ресурсів або менеджера з бухгалтерського обліку.

Там може бути багато варіантів, щоб вивчити для заробляння вашого Global MBA. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Long Island University, Post Campus
Brookville, США +2 Більше

Один рік глобальної МВА LIU є унікальною програмою для студентів, щоб мати захоплюючий досвід навчання в трьох світових центрах: Лондоні, Шанхаї та Нью-Йорку. ... +

Один рік глобальної МВА LIU є унікальною програмою для студентів, щоб мати захоплюючий досвід навчання в трьох світових центрах: Лондоні, Шанхаї та Нью-Йорку. -
Глобальний MBA
Денна
11 місяці
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут