Виконавчий MBA СРУ

Загальні відомості

Опис програми

EMBA (ексклюзивний магістр ділового адміністрування) виходить за рамки надання облікових даних; це для тих, хто вже працює і хоче розкрити свій справжній потенціал для успішного просування по службі. Це також для тих, хто шукає унікальний досвід навчання, передові навички розвитку та ефективні навички спілкування та ведення переговорів, а також розум підприємницького мислення для трансформації бізнесу в приватних та державних організаціях.

Наша місія - розвивати підприємницьких бізнес-лідерів за допомогою прикладної та обґрунтованої на навичках навчальної програми, інноваційного навчального середовища та залучення бізнесу.

Наша добре розроблена навчальна програма з надійними курсами, орієнтованими на бізнес, допоможе вам отримати сучасні знання про бізнес, які можна використовувати у своїй роботі.

Вам не потрібно кидати роботу, щоб здобути ступінь; наша EMBA забезпечує Вам гнучкий графік роботи у вихідні дні.

Ваші колеги мають великий досвід та володіють навичками, які сприятимуть підвищенню вашої освітньої кваліфікації.

Колегіальність у навчанні та навчанні.

Програма EMBA підвищує вашу кваліфікацію на наступний рівень вашої кар’єри, щоб досягти вищих керівних посад.

Ви матимете можливість взаємодіяти зі старшими професіоналами з різним досвідом, які забезпечують реальний діловий досвід.

Наша відмінна програма EMBA надає вам поєднання знань та навичок, які відповідають поточним потребам бізнесу керівників та керівників.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

In addition to the fact that Sulaiman Al Rajhi Colleges is one of its kind educational institution that enjoys unique access to healthcare education resources globally, our university also stands out ... Детальніше

In addition to the fact that Sulaiman Al Rajhi Colleges is one of its kind educational institution that enjoys unique access to healthcare education resources globally, our university also stands out for International Course Selection, Unique Study Courses, Latest Curriculum, Opportunity to transfer to Maastricht University at any stage. Згорнути