Виконавчий майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Підвищіть свою ефективність як керівника та менеджера за допомогою широкої бізнес-програми, яку ви можете вивчати, працюючи.

Поставте на посаду вищого керівництва з кваліфікацією керівника, що зміцнює вашу аналітичну суворість та стратегічну хваткість. Виконавчий майстер ділового адміністрування (Executive MBA) - інтенсивна ступінь, структурована на три курси на триместр.

Візьміть свою кар'єру на новий рівень

Executive MBA надсилає повідомлення вашим професійним колегам та майбутнім роботодавцям - про ваші інтелектуальні здібності, професійний досвід, рівень керівництва та розуміння інновацій у бізнесі.

Вчіться у академічних та професійних лідерів та будуйте потужні мережі зі своїми однокурсниками. Ви освоїте інструменти та моделі, які покращують стратегічне мислення, прийняття рішень та лідерство.

Розвивайте практичні навички, які ви можете негайно застосувати для використання у своєму професійному житті, та побудуйте банк знань, який максимізує ваш кар’єрний потенціал.

Ви застосовуватимете навчання в проекті постійного консультування - працюючи за кордоном з міжнародним бізнесом або тут з новозеландською організацією.

Міжнародне визнання

Наша програма ділового адміністрування акредитована Британською асоціацією MBA (AMBA) , міжнародно визнаним глобальним стандартом для всіх програм MBA.

Школа бізнесу та уряду Веллінгтона є однією з невеликих груп бізнес-шкіл у всьому світі, які мають «Потрійну корону» міжнародних акредитацій бізнес-освіти. Ви можете бути впевнені, що ваша кваліфікація буде протистояти кращим у всьому світі.

Навчатися під час роботи

Навчайтеся за сумісництвом під час роботи. Курси проводяться через тиждень у п’ятницю та суботу, і ви зможете відразу ж застосувати те, що ви навчитесь, у своєму професійному житті.

Кваліфікаційна структура сім'ї

Executive MBA має багаторівневу групу кваліфікацій. Вони розміщені сходовими так, щоб курси, які пройшли для кожної кваліфікації, могли рахуватись до наступного кроку.

Сертифікат післядипломної освіти з питань ділового адміністрування може призвести до отримання кваліфікації MBA.

Виберіть кваліфікацію відповідно до вимог вступу, часу та кар'єрних переваг, які найкраще підходять вам.

Що ти навчаешся

Випускник MBA зі 180 балів може бути закінчений за один рік денної форми навчання (чотири триместри) або до чотирьох років заочної форми навчання.Частина 1 У частині 1 ви закінчите вісім основних курсів, що дасть вам ґрунтовну основу у ключових бізнес-можливостях та проблемах. До них відносяться такі теми теорії організацій, як структура, культура та зміни, економічний аналіз бізнес-рішень, корпоративне управління фінансами, стратегічний маркетинг та цифрова трансформація.

Ви також матимете можливість подорожувати за кордон, використовуючи свої нові навички як консультант в закордонній організації.

Частина 2 У частині 2 ви вибираєте факультатив із курсів, які охоплюють теми, включаючи інновації та підприємництво, переговори та вирішення суперечок та стратегічне управління.

Або вирішите зосередитись на найбільш актуальній для вас галузі за допомогою обраних курсів бізнес-школи університету.

Громада

Ви розпочнете навчання з докладною орієнтацією програми.

Ви також матимете можливість відвідувати заходи, семінари, соціальні функції та семінари. Асоціація аспірантів може дати вам інформацію та надає вам голос у кампусі.

Повернення до навчання

Багато студентів отримують аспірантуру через кілька років, або раніше не навчалися на вищому рівні. Якщо минуло час, коли ви навчалися, наші співробітники зв’язку можуть допомогти вам увійти в життя університету.

Кар'єра

Визначте ролі, як головний керівник, головний операційний директор, фінансовий директор, головний директор з маркетингу, головний керівник інформації та генеральний менеджер.

Багато випускників Victoria University of Wellington ділового адміністрування зараз є керівниками бізнесу в бізнесі та державному секторі , як у Новій Зеландії, так і за кордоном.

Підвищення ефективності та можливості для просування, які пропонують кваліфікаційні вимоги МВА, можуть значно збільшити вашу прибутковість.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Детальніше

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Згорнути
Веллінгтон , Веллінгтон , Веллінгтон + 2 Більше Менше