Берлін МВА

Загальні відомості

Опис програми

Берлінська школа економіки та права, яка налічує близько 11 000 студентів, є одним з найбільших навчальних центрів для молодшого менеджменту у Німеччині. Це вражає сильною практичною релевантністю, високими стандартами якості та сильною міжнародною орієнтацією. Ще в 1992 році Берлінська школа економіки та права разом з британськими університетами-партнерами розпочала навчання керівників на міжнародному рівні. Вона була однією з перших в Німеччині.

Берлінський МВА з різноманітними можливостями спеціалізації готується як професійно, так і особисто для вирішення завдань менеджменту в міжнародній корпоративній практиці, розширює можливості для кар'єрного росту та, таким чином, забезпечує постійне досягнення індивідуальних цілей у сфері кар'єри. Берлінський МВА, який був удостоєний печатки затвердження міжнародним відомим акредитаційним агентством AMBA (Асоціація МВА), можна вивчати як повний робочий день (15 місяців), так і неповний робочий день (24 місяці) .


Берлін Full-Time MBA з наступними варіантами спеціалізації, наприклад

 • Ведення бізнесу в Азії: Навчальний візит до Гонконгу
 • Ведення бізнесу в США: Навчальний візит до США
 • Підприємництво та інновації
 • Цифровий бізнес-лідерство
 • Міжнародні фінанси та злиття
 • Міжнародний маркетинг
 • Консалтинг та управління ланцюгами постачання


Berlin Part-time MBA з наступними варіантами спеціалізації, наприклад

 • Перехресне культурне занурення: Навчальний візит до Великої Британії
 • Міжнародний менеджмент
 • Підприємництво та інновації
 • Управління трансформацією та зміна
 • Цифровий бізнес-лідерство
 • Міжнародні фінанси та злиття

BPS students in classБерлінська професійна школа (Фото: Кеті Отто, 2017)


Міжнародне співробітництво

HWR Berlin співпрацює з більш ніж 160 міжнародними університетами у всьому світі. Берлінські MBA включають партнерські зв'язки з університетом Хертфордшира, школою бізнесу Бартона в Університеті штату Університет, державним університетом Сан-Дієго, баптистським університетом Гонконгу та Університетом WSB в Познані, Польща. Ці співпраці проходять через інтенсивні програми обміну. Студенти МВА не тільки мають можливість ознайомитись із університетами-партнерами особисто, але також отримують міжкультурний досвід та практичні знання на міжнародних ринках шляхом спільних проектів з місцевими студентами та візитами компаній на місцевому рівні.

Кандидати на Берлінський МВА повинні мати університетський диплом, щонайменше три роки професійного досвіду та дуже добре володіє англійською мовою. Програма завжди починається зимовий семестр.

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

The Berlin School of Economics and Law (HWR Berlin) is one of the largest Universities of Applied Sciences in Germany offering courses in private and public sector business administration and economic ... Детальніше

The Berlin School of Economics and Law (HWR Berlin) is one of the largest Universities of Applied Sciences in Germany offering courses in private and public sector business administration and economics. HWR Berlin has long established a profile as a leading business school that emphasises the link between management theory and practice. The Berlin Professional School at HWR Berlin offers advanced training programmes in management. Згорнути

Акредитації