Аспірантська програма управління бізнесом

Загальні відомості

Опис програми

Світ можливостей

Ви хочете просунути вашу кар'єру в управлінні та підприємництві? Ви прагнете застосовувати найновіші інструменти та засоби керування вашою організацією, початковим підприємством чи сімейним бізнесом?

Це ваше час катапультувати! PGMBE в ISME - це 11-місячна програма, яка дає вам динамічну суміш знань та навичок у чотирьох критичних темах: менеджменті, фінансах, стратегії та підприємництві. Досвідчений факультет ISME, корпоративні та глобальні зв'язки, найсучасніша інфраструктура та ключове місце розташування нададуть вам феноменальну перевагу. Курс дає студентам можливість повною мірою використовувати творчі здібності, надавати соціальні та економічні переваги через підприємницькі заходи, сімейні підприємства та корпоративні місця розташування.

На ISME ви потрапляєте в мережу з 500 плюс корпорації, які відвідують кампус для спільних проектів, гостьові лекції або стажування та набір персоналу. Протягом року ви також отримаєте достатньо досвідних навчальних можливостей, щоб отримати практичний досвід роботи з реальними компаніями та вирішувати реальні проблеми.

Досвідчене навчання

Підприємництво та інновації

Наші 3 інкубатори надають підтримку студентам-підприємцям, які зацікавлені у розвитку бізнес-підприємств, надаючи їм факультети та підтримку студентів, офісні приміщення, доступ до технологічної експертизи та інші інкубаційні послуги.

Навчання за кордоном Pathways

Наші студенти мають унікальну можливість навчатися за кордоном, щоб пройти ступінь магістра ділового адміністрування в Йоркському університеті Сент-Джон, Великобританія в 1 рік, як частина програми глобальних Pathways у ISME. Студенти завершують 2 семестри протягом перших 6 місяців у Мумбаї та наступного семестру 6 місяців у Йорку Сент-Джонський університет.

Корпоративні проекти

Студенти отримують можливості для працевлаштування з провідними корпоративними фахівцями в галузі фінансів, маркетингу, медіа, менеджменту та консалтингу. Студенти отримали місця на таких компаніях, як Deloitte, YES Bank, Knight Frank, Discovery Channel, Schbang, Gray Group, ICICI серед інших провідних корпорацій. Під час навчання Ви також можете працювати в живих проектах з такими компаніями, як Eureka Forbes, Whirlpool, Diageo, L

Останнє оновлення Сер 2018

Про навчальний заклад

ISME is a revolutionary academic ecosystem with a focus on creative thinking and design led innovation. We invest in students to help them do more and challenge their entrepreneurial minds.

ISME is a revolutionary academic ecosystem with a focus on creative thinking and design led innovation. We invest in students to help them do more and challenge their entrepreneurial minds. Згорнути