Англійська MBA

Загальні відомості

Опис програми

Англійська MBA та MIM (MSc в управлінні) є двома флагманськими англійськими ступенями The NUCB Business School які включають як професійних, так і міжнародних студентів, що представляють понад 40 різних національностей, інструкторів-практиків з міжнародним діловим досвідом і спеціалізованої адміністративної команди для допомоги розвиток кар'єри під час реєстрації та післядипломного навчання.

Розташований у діловому та фінансовому районі Нагої в новому кампусі Marunouchi Tower, ми раді вітати Вас відвідати наш кампус і дізнатися про те, як можна покращити навички, необхідні для досягнення наступного рівня у вашій кар'єрі через The NUCB Business School !

Програма англійської магістратури розрахована на тих, хто шукає якість і гнучкість, щоб поліпшити свої навички для майбутнього працевлаштування та лідерських можливостей. Метою програми є розвиток висококваліфікованих фахівців з глобальним мисленням, сильним почуттям етики та здатністю позитивно сприяти міжнародній бізнес-спільноті.

 • Початок програми: вересень / квітень
 • Тривалість: 1 рік повний робочий день (MBA), 2 роки (MBA / MIM)
 • Мова навчання: англійська
 • Вимоги: 3 роки стажу роботи (тільки MBA)
 • Розмір класу: Середня 40
 • Додаткові програми: навчання за кордоном, програма Double Degree
 • Ступінь: МВА або МІМ

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

Англійська MBA

Школа NUCB Busienss пропонує два шляхи навчання в залежності від фону заявника на момент реєстрації. Кандидати, які мають понад три роки професійного досвіду, потрапляють на курс навчання на англійській мові на один рік. Дворічний варіант для отримання ступеня магістра в галузі менеджменту (MIM) також доступний для студентів, які хочуть провести подвійну програму навчання або навчання за кордоном з одним із зарубіжних партнерів The NUCB Business School . Багато студентів, які навчаються за дворічною доріжкою, продовжують працювати в Японії, отримуючи ступінь магістра, це Part-Time MBA з курсами, що проводяться лише у вихідні дні. Для заявників, які мають менше трьох років досвіду роботи, школа пропонує дворічний трек для магістра з різним набором обов'язкових курсів, ніж трек одногорічного магістра.

Міська бізнес-школа

Розташований у центрі Нагої, Marunouchi Tower Campus має чудовий доступ до центрів азіатського бізнесу та японської культури. Багато міжнародних організацій та фінансових установ базують свої головні офіси в Нагої, а також розважальні та торгові райони на відстані пішої прогулянки. The NUCB Business School присвячена використанню свого місця для залучення провідних бізнес-професіоналів, а також викладачів, що мають сильний глобальний вплив.

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

Активне навчання

The NUCB Business School проводить курси зі 100% англійської мови після вивчення прикладу. Методика викладання обгрунтовується у бізнес-класах у всьому світі, що полегшує спілкування між студентами з надзвичайно різноманітним досвідом та перспективами. Крім того, The NUCB Business School має власний центр з більш ніж 1200 випадків, які спеціально орієнтовані на японські та азіатські компанії. Понад 100 нових випадків щорічно публікуються випускницькою школою менеджменту з випадками, які досліджуються та пишуться самими студентами під керівництвом факультету.

NUCB Business School найкраще підходить для тих, хто хоче

 • Дізнайтеся про найсучасніші бізнес-справи
 • Отримайте нові уявлення про азіатські та японські способи бізнесу
 • Розширюйте їх перспективи
 • Розгорніть свою глобальну мережу
 • Прийняти інноваційні рішення для свого бізнесу

Дедлайн подачі заявок - квітень 2020 року

Раунд застосування Другий тур Третій тур Фінальний раунд *
Додаток відкрито 3 грудня 21 січня 18 лютого *
Термін подачі заявок 17 грудня 04 лютого 03 березня *
Дата співбесіди 21 грудня 08 лютого 07 березня *

* Тільки для вітчизняних заявників.

** Інтерв'ю можуть надсилатися за запитом для тих, хто потребує рішення з раннього прийняття рішення або на основі терміну (для стипендії, наприклад, MEXT), після подання вашої заявки, будь ласка, зв'яжіться зі школою, щоб подати запит на дату співбесіди.

Натисніть тут, щоб переглянути процес онлайн-заявки.

Тільки японська бізнес школа акредитована AACSB та AMBA

У світі існує понад 10 000 навчальних програм з управління. Міжнародні асоціації, такі як AACSB International та AMBA, акредитують бізнес-школи, які відповідають їхнім суворим стандартам якості освіти. У міжнародній бізнес-спільноті розглядаються лише програми з міжнародною акредитацією "реальні програми МВА".

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

The Nagoya University of Commerce & Business (NUCB) Business School, Graduate School of Management is a private university located in the heart of the fourth most cosmopolitan area in Japan. It was es ... Детальніше

The Nagoya University of Commerce & Business (NUCB) Business School, Graduate School of Management is a private university located in the heart of the fourth most cosmopolitan area in Japan. It was established in 1953 and is accredited by AACSB International and The Association of MBAs. The school is also a member of EFMD and received "four palmes" in the Eduniversal Official Selection 2018, as well has strong global rankings for the QS Global MBA & Global EMBA and a #7 ranking for internationalization by THE World University Rankings in Japan. NUCB offers student exchanges, faculty exchanges, joint academic research, and double degree programs with 113 elite global partner institutions in 51 countries. Згорнути

Акредитації