Аерокосмічний МВА

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Експерти погоджуються: аерокосмічна промисловість за останні кілька років спостерігала вражаючий ріст у всьому світі, з великим внеском від сегменту цивільної авіації. У той же час структура всієї галузі (авіакомпанії, виробництво, МРО, аеропорти, космос тощо) зазнала значних змін ("відкриті небо", нові гравці, нові бізнес-моделі, нові технології, нові сегменти та ринки, перші рейси декількох нових програм), які значно збільшують внутрішні та міжнародні пасажироперевезення. Нові гравці йдуть на сцену і струшують ринок (GAFAM, BATHX).

Цей загальний ріст промисловості був підкріплений кваліфікованою робочою силою, а також сприятливою бізнес-середовищем (інвестиції, інновації тощо). Незважаючи на безліч можливостей для аерокосмічних гравців, більшість аерокосмічних компаній вже стикаються з проблемами управління талантами. Незважаючи на те, що висококваліфіковані технічні працівники вже працюють у промисловості, існує брак кваліфікованих, досвідчених аерокосмічних менеджерів з сильними лідерськими навичками та вмінням працювати на найвищих міжнародних стандартах.

Технологія радикально змінює бізнес і організації (роботів, розширеної реальності, аддитивного виробництва, управління в реальному часі, IoT, Big Data

Ця програма спрямована на те, щоб забезпечити загальне розуміння основних тенденцій формування аерокосмічного ринку. Аерокосмічна промисловість відчуває повний вплив часу ВУЗР (летючі, невизначені, складні, неоднозначні). Майбутні лідери потребують набагато більше, ніж ділових знань.

Що таке TBS Aerospace MBA?

Аерокосмічний МВА забезпечує освіту світового рівня ефективно та зручно для досвідчених менеджерів, які бажають розвивати свої міжнародні управлінські компетенції та лідерство в аерокосмічній галузі. Завдяки успішному досвіду, який складається з майже двох десятиліть досвіду розробки високопродуктивних лідерів, Aerospace MBA є єдиною загальною і міжнародною виконавчою програмою у світі, присвячена аерокосмічному управлінню для бізнесу та єдиним спеціалізованим МВА в аерокосмічній галузі, акредитованій компанією AMBA.

Програма є перетворюючим досвідом, призначеним для професіоналів, які працюють середньою кар'єрою (в середньому 12 років професійного досвіду), часто включаючи керівні посади та / або відповідальність.

Більшість делегатів продовжують працювати під час навчання (варіант концентратора) або тимчасово перестають працювати для повного занурення в аерокосмічну екосистему Тулузи (опція Long Haul). Вони є обома частинами тієї ж когорти та навчаються разом у всій програмі. Особисте відвідування необхідне для безпосереднього та багатого особистого спілкування.

Незважаючи на те, що деякі технології дистанційного навчання можуть бути використані, Aerospace MBA зосереджується на діяльності в класі та поза класом для повного навчання. Це об'єднує високопоставлених керівників з різноманітних фахівців з усього світу, щоб випробувати складне середовище управління. Делегати беруть активну участь у дискусіях, передаючи свій досвід у клас, щоб збагатити навчання когорти в цілому.

Програма триває більше 18 місяців, що дозволяє проривати між термінами. Він розроблений таким чином, щоб забезпечити вам гнучкість, необхідну для вибору та підтримку вашого робочого і особистого балансу.

 • Міцна підтримка з боку команди "Аероспейс МВА", факультету, відділів TBS та випускників, тому делегати можуть зосередити увагу на навчанні.
 • Надійний навчальний план спрямований на розвиток лідерства та стратегічне мислення
 • Спільне навчальне середовище
 • Гнучкість у виборі варіанту планування, який відповідає вашим потребам
 • Сильна мережа випускників у Тулузі та за кордоном
 • Єдина програма, що охоплює весь ланцюжок вартості (управління виробництвом літаків, аеропортів, повітряного транспорту, авіації, космосу)
 • Можливість взяти участь в аерокосмічному досвіді МВА в такому темпі, який вам підходить
 • Вибір між повним досвідом занурення (опція Long Haul) або глибоким копанням під час бізнес-перерв між модулями (опція концентратора)
 • З моменту свого заснування програма "Аерокосмічна МВА" була назавжди повторно акредитована, і як наслідок, це дозволяє нашим учасникам та випускникам користуватися спеціальними службами від AMBA

Чому аерокосмічна MBA, а не загальна? Два градуси загорнуті в один!

Це ключове питання. Аерокосмічний МВА готує менеджерів для аерокосмічного бізнес-середовища.

Тим не менш, він має всі основні елементи регулярного Менеджер загальної MBA, що забезпечує точно таку ж основи, як і в будь-якій якісній Executive MBA. Хоча приклади досліджень, матеріали, приклади та проекти застосовуються до широкого аерокосмічного сектору, тематика та зміст відповідних галузей вводяться в програму (Big Data, штучний інтелект, кругова економіка, цифрова економіка, Start-Ups, Design Thinking, new мобільність та транспорт ...)

Якщо ви хочете займатися аерокосмічними діячами або хочете піти далі в аерокосмічну промисловість, то вам, безумовно, потрібно до цього пристосуватися. Саме це спеціалізоване МВА, яке забезпечує всі основні концепції, інструменти та найновіші інструменти управління, а також вдосконалює стратегічний світогляд та поведінку аерокосмічних технологій. Розширюйте свою точку зору: будьте спеціалізовані в той час, як загальний та отримайте два градуси.

Наші цілі

Ви не лише станете в центрі найбільшого європейського аерокосмічного регіону, але і ви будете отримувати лекції від міжнародних експертів, скористатися досвідом за кордоном та брати участь у міжкультурних проектах завдяки десяткам національностей, що відвідують кожного року.

Оскільки програма також поставляється в Індії спільно з Індійським інститутом менеджменту в Бангалорі (найвищий рейтинг Financial Times), ви матимете унікальну можливість ознайомитись з цим швидко розвивається ринком.

Підключившись до випускників, ви будете підключені до керівників, розташованих у більш ніж 80 країнах світу!

Ваші результати

Яку додаткову цінність ви отримуєте?

Програма, спрямована на покращення вашої кар'єри: складання збагаченого резюме завдяки корпоративним місіям (стажування / регулярні робочі місця) та спеціалізовані курси. Створіть свій власний спеціалізований МВА, вибравши найбільш підходящі темпи та спеціалізовані курси (послідовність 5, 6 або 7), постійно адаптуючи свій навчальний план та розвиваючи свою кваліфікацію, працюючи над темами, які посилюють ваші знання та досвід у конкретних галузях. Виділяйся на ринку!

Послідовність

Завдяки своїй гнучкій тривалості (Long Haul або Hub) програма ідеально розроблена, щоб дати час вивчити основи управління, а також продовжувати жити з впровадження та тестування

Розвиток високопродуктивних лідерів в аерокосмічній галузі:

 • Зміцнення лідерства
 • Прискорення таланту
 • Вбудовування культурних змін
 • Розвиток робочих можливостей
 • Розширення мереж
 • Будівельна комерційна пихатість

Залиште зону комфорту в структурованому середовищі

Як аспірант, більш відомий як делегат, ви зможете випробувати аерокосмічне управління на міжнародному рівні.

Готові до змін? Готовий рости? Ви будете навчатися, стимулювати і кидати виклик протягом всієї програми, щоб пройти трансформаційний процес, щоб стати відповідальним лідером. Це стане життєво важливим досвідом.

Ви будете належати до глобальної мережі, здатної керувати та впроваджувати зміни, необхідні для того, щоб ваша компанія могла справлятися з поточними та майбутніми завданнями авіаційної, авіаційної та космічної промисловості. Мобільність змінюється, і вам потрібно бути готовим.

Кар'єрні перспективи

Робоче середовище

 • Відмінні професори, які займаються аерокосмічними питаннями
 • Займайтеся міжнародним факультетом
 • Висока професійна підготовка факультету сприяє критичному мисленню
 • Навчання однолітків є наріжним каменем програми: ви будете вкладені в тісну спільноту з багатим попереднім досвідом роботи. Повне занурення, дистанційне навчання! Рукостискання.
 • По-справжньому міжнародне середовище: у середньому 15 національностей на когорт
 • Команда професіоналів, повністю присвячена цій програмі, яка залишається в тісному контакті з учасниками
 • Міжнародні студентські служби, щоб підтримати ваше життя і зробити свій досвід ще більшим

Розвиток лідерства

Ця програма спрямована на:

 • Надайте вам знання академічної теорії та лекцій з лідерства
 • Пропонуйте ідеальне середовище, щоб "навчитися робити" та розвивайте впевненість у лідерстві з цілісністю, стійкістю та співчуттям
 • Діяльність з розвитку лідерства навчить вас, як бути етичним лідером, як працювати разом, щоб досягти спільної мети, як надихнути інших і вести навіть у важких умовах.
 • Q
 • Рукости на керівних заходах

Прийом

Кілька фактів: середні учасники магістра діють у США приблизно 26-28 років, а в Європі - понад 30, а досвід роботи - від 3 до 5 років. На аерокосмічному МВА виконавчі профілі є ще більш досвідченими (в середньому 12-15 років досвід роботи). Для максимального використання нашої програми необхідний досвід роботи.

Вимоги до програми:

 • Ступінь університету (мін. Ступінь бакалавра або еквівалентна професійна / неакадемічна кваліфікація)
  • Не менше 5 років професійного / досвіду роботи
  • Вільно володію англійською мовою (мінімум 7,5 для IELTS, 800 для TOEIC, 600 для TOEFL)
  • GMAT рекомендується для вступу

Хто ми шукаємо профілі / делегати

Ми навмисне обмежуємо кількість учасників (40 макс.), Щоб максимізувати багатство взаємодії когорти та створити сильне відчуття приналежності до сім'ї "Аероспейс МВА". Це має вирішальне значення для придбання високоякісної та довговічної професійної мережі!

Ваша заявка повинна відображати вашу готовність адаптуватися до багатокультурного середовища та сприяти команді. Розкажіть, як ви внесете внесок у TBS аерокосмічної зони TBS та те, що ви плануєте досягти.

Ми шукаємо високих учасників:

 • в основному з аерокосмічних та суміжних галузей (*), але деякі зовнішні профілі - з справжньою пристрастю до цього сектора - можна запросити "свіже повітря" та нові перспективи!
 • люди з високим потенціалом, що займають керівні посади чи функціональні ролі з досвідом менеджменту від великих організацій або МСП
 • пристрасно пов'язані з аерокосмічними питаннями
 • небажано розвиватися, щоб стати стратегічними прискорювачами, змінами в іграх в глобальній мережі, керованої клієнтами
 • і / або відповідальний за передачу високих стандартів та цінностей їх командам.

(*) Авіація, авіакомпанія, аеропорт, виробник літальних апаратів, вертольоти, ОЕМ, авіалайнерські, оборонні, консалтингові, ІТ, субпідрядники, МРО або автомобільні, залізничні, транспортні, промислові сектори, ядерні

Ми цінуємо кандидатів:

 • Пристрасть до аерокосмічної діяльності
 • Академічні досягнення
 • Кар'єра прогресує
 • Професійний досвід
 • Управлінські навички
 • Лідерський потенціал
 • Міжнародна експозиція
 • Конкретні цілі кар'єри
 • Хороші навички міжособистісного спілкування
 • Відкритість та сильні цінності

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

With 5 campuses located in the heart of dynamic cities, such as Toulouse, Barcelona, Casablanca, Paris and London, and alliances with top academic institutions and multinational corporations across th ... Детальніше

With 5 campuses located in the heart of dynamic cities, such as Toulouse, Barcelona, Casablanca, Paris and London, and alliances with top academic institutions and multinational corporations across the globe, we are able to offer a broad core curriculum of undergraduate and graduate degree programs: from Bachelor to MSc, MBA, DBA, and Executive Education. Our programs are taught in French, English or Spanish, and cover Business, Management, Finance, Marketing, and Aerospace Management. Згорнути
Тулуза , Барселона , Париж , Касабланка , Лондон + 4 Більше Менше